Slapukų politika

 

Kas yra slapukai ir kaip jie veikia?

medziobirza.lt svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), tai mažos rinkmenos, kurias svetainės siunčia į Jūsų naršyklę, saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske. Lankantis pirmą kartą svetainėje, slapukai perkeliami į Jūsų kompiuterį ir po to naudojami naršymo metu. Tai pagreitina Jūsų naršyklės veikimo greitį. Jūs turite galimybę pakeisti savo interneto naršyklės nustatymus taip, kad slapukai nebūtų naudojami, tačiau tokiu atveju kai kurios svetainės funkcijos gali neveikti arba veikti lėčiau. 

 

Kokio tipo slapukus mes renkame?

Būtini slapukai

Šie slapukai būtini tam, kad vartotojas galėtų naršyti Interneto svetaines ir naudotis jomis bei jose esančiomis funkcijomis.

Tawk.to

Interneto svetainėse naudojamas „tawk.to“ – pokalbio gyvai sprendimas, kurį siūlo „tawk.to Ltd“. „Tawk.to“ slapukai leidžia mums identifikuoti ir sekti lankytojus. Pokalbio žurnalas gali būti išsaugomas kartu su Jūsų asmeniniu profiliu, siekiant užtikrinti puikų klientų aptarnavimą (daugiau informacijos pateikta mūsų Privatumo politikoje). „Tawk.to“ nerenka jokios asmenį identifikuojančios informacijos, išskyrus informaciją, kurią Jūs tikslingai pateikiate mums. Šiai informacijai rinkti „Tawk.to“ naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie Tawk.to ir jos naudojamų slapukų tipus rasite „Tawk.to“ privatumo politikoje.

Google Analytics

Svetainėse taip pat yra tam tikrų komponentų, kuriuos perduoda „Google Analytics“ – „Google Inc.“ teikiama žiniatinklio srauto analizės paslauga. Tai trečiosios šalies slapukai, kurie renkami ir tvarkomi anonimiškai, siekiant stebėti ir gerinti pagrindinės svetainės veikimą (veikimo gerinimo slapukas). „Google Analytics“ naudoja slapukus rinkti ir analizuoti anonimišką informaciją apie svetainės naudotojų veiksmus. Šią informaciją renka „Google Analytics“, kuri ją apdoroja siekdama parengti ataskaitas svetainės savininkams apie svetainėje vykdomą veiklą. Išsamesnė informacija pateikta šiose tinklavietėse: http://www.google.com/policies/privacy/ ir https://www.google.it/policies/privacy/partners/.

Galite savo nuožiūra panaikinti „Google Analytics“ diegimą savo naršyklėje, pasirinkdami „Google“ „pasirinkimo“ (angl. opt-out) komponentą. Norėdami išjungti „Google Analytics“, spauskite šią nuorodą https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

 

Kaip pašalinti slapukus iš savo įrenginio?

Išsaugotus slapukus galite ištrinti ir (arba) tvarkyti savo naršyklės nustatymų pagalba.

XS
SM
MD
LG
XL